Індивідуальні спортивні ЧЕЛЛЕНДЖІ - це дистанційні спортивні змагання, в яких учасники змагаються та досягають результатів особисто, без допомоги партнерів.

АСОЦІАЦІЯ ДИСТАНЦІЙНИХ СПОРТИВНИХ ІГР проводить індивідуальні ЧЕЛЛЕНДЖІ декількох видів.

 

1. ЗА ВІКОМ

ЧЕЛЛЕНДЖІ ЗА ВІКОМ проводяться серед певних вікових категорій. Найбільш популярні наступні вікові категорії: діти 6-7 років, 8-10 років, 11-12 років, 13-14 років, 15 років і старше. Бувають також змішані ЧЕЛЛЕНДЖІ, без вікових обмежень.

 

2. ЗА СТАТТЮ

ЧЕЛЛЕНДЖІ ЗА СТАТТЮ проводяться за статевою ознакою: тільки серед хлопчиків чи тільки серед дівчат, тільки серед чоловіків чи тільки серед жінок. Бувають також змішані ЧЕЛЛЕНДЖІ, де беруть участь і хлопчики і дівчата.

 

3. ЗА ВИДОМ СПОРТУ

ЧЕЛЛЕНДЖІ ЗА ВИДОМ СПОРТУ проводяться по певним видам спортивних напрямків. Найбільш популярними напрямками для проведення індивідуальних ЧЕЛЛЕНДЖЕЙ є: футбол, скакалка, баскетбол, теніс, бадмінтон, волейбол, хула-хуп, пінг-понг, фрізбі, координаційна драбина, вправи з великим м'ячем, вправи з маленьким м'ячем. Бувають також змішані ЧЕЛЛЕНДЖІ, які включають одразу декілька видів спортивних напрямків.

Якщо ти маєш бажання взяти участь в індивідуальному ЧЕЛЛЕНДЖІ, слідкуй за анонсами на головній сторінці нашого сайту, переходь  за посиланням, дивись докладніше та реєструйся.

 

За анонсами Челленджей також можно слідкувати на сторінці нашої групи у ФЕЙСБУК.