Парні спортивні ЧЕЛЛЕНДЖІ - це дистанційні спортивні змагання, в яких два учасника виступають як одна команда, разом виконують завдання і досягають спільно результату. 

 

В парних ЧЕЛЛЕНДЖАХ можуть виступати друзі, однокласники, партнери по команді, брати та сестри. 

АСОЦІАЦІЯ ДИСТАНЦІЙНИХ СПОРТИВНИХ ІГР проводить парні ЧЕЛЛЕНДЖІ декількох видів. 

 

1. ЗА ВІКОМ

ПАРНІ ЧЕЛЛЕНДЖІ ЗА ВІКОМ проводяться серед окремих вікових категорій. Найбільш популярні наступні вікові категорії: діти 6-7 років, 8-10 років, 11-12 років, 13-14 років, 15 років і старше. Бувають також змішані ЧЕЛЛЕНДЖІ, без вікових обмежень.

 

2. ЗА СТАТТЮ

ЧЕЛЛЕНДЖІ ЗА СТАТТЮ проводяться за статевою ознакою: серед парних команд хлопчиків, серед парних команд дівчат, серед змішаних парних команд дівчат та хлопчиків, серед парних команд чоловіків, серед парних команд жінок та серед змішаних парних команд чоловіків та жінок. 

 

3. ЗА ВИДОМ СПОРТУ

ЧЕЛЛЕНДЖІ ЗА ВИДОМ СПОРТУ проводяться по певним видам спортивних напрямків. Найбільш популярними напрямками для проведення парних ЧЕЛЛЕНДЖЕЙ є: фрізбі, бадмінтон, пінг-понг, волейбол, футбол, скакалка, баскетбол, теніс, хула-хуп, координаційна драбина, вправи з великим м'ячем та вправи з маленьким м'ячем. Бувають також змішані ЧЕЛЛЕНДЖІ, які включають одразу декілька видів спорту.

 

Якщо ти зі своїм другом бажаєш взяти участь в парному ЧЕЛЛЕНДЖІ, слідкуйте за анонсами на головній сторінці нашого сайту, переходьте за посиланням, дивіться докладніше та реєструйтесь. 

 

Також за анонсами Челленджей можна слідкувати на нашій сторінці в ФЕЙСБУК.