ПРО ПРОЕКТ

Дистанційні спортивні ігри CHALLENGE SPORT GAME - це спортивний проект, який створений для всіх любителів спорту. Цей проект для тих, хто любить брати участь у різних спортивних змаганнях, для тих хто прагне нових спортивних викликів, нових цілей та нових перемог.

 

CHALLENGE SPORT GAME - проект, в якому кожний може проявити свої найкращі спортивні здібності та таланти, найти нову мотивацію та отримати визнання своїх спортивних результатів.

ІДЕЯ ПРОЕКТУ

 

Головна ідея проекту CHALLENGE SPORT GAME полягає в тому, що всім бажаючим пропонується виконати певні спортивні впарви, які створює Організатори, записати їх на відеокамеру і викласти на плотформі Ютуб. 

Учасники з найкращими результатами нагороджуються цінним призами та подарунками.

 

МІСІЯ ПРОЕКТУ
 

Місія проекту CHALLENGE SPORT GAME - зробити заняття спортом та участь у спортивних змаганнях ще більш:

 

1. ДОСТУПНИМИ

Взяти участь у проекті можливо з будь якої точки світу а виконувати завдання в будь який зручний час.  

 

2. МОТИВОВАНИМИ

По всім змаганням в рамках проекту ведуться відкриті рейтинги, по яким можна відслідковувати свій результат та порівнювати свій спортивний рівень з іншими учасниками. Учасники з найкращими результатами отримують цінні подарунки та медалі.

 

3. РІЗНОМАНІТНИМИ

Завдання проекту створюються з різних спортивних напрямків - футбол, баскетбол, волейбол, теніс, бадмінтон, пінг-понг, фрізбі, скакалка, координаційна драбина, хула-хуп та багато інших. 

 

4. РЕГУЛЯРНИМИ

Спортивні змагання в рамках проекту проводяться кожної неділі. З багатьох напрямків створюються чемпіонати та ліги, в яких можно приймати участь на регулярній основі.