РЕГЛАМЕНТ

Дистанційні спортивні Ігри - це формат спортивних змагань в яких виконання завдань відбувається дистанційно з використанням 

відеокамери чи смартфона. Переможці визначаються суддівською 

колегією напідставі результатів представлених учасниками у відеозаписі. 

ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ

ДИСТАНЦІЙНИХ СПОРТИВНИХ ІГР

"CHALLENGE SPORT GAME"

1. МІСЦЕ ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ

Учасники самостійно обирають місце виконання завдань ЧЕЛЛЕНДЖУ.

 

2. СТРОКИ ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ ЧЕЛЛЕНДЖУ

Організаційний комітет визначає загальні строки проведення ЧЕЛЛЕНДЖУ - дату початку ЧЕЛЛЕНДЖУ та дату його завершення. В межах встановлених строків, учасники самостійно обирають час виконання завдань ЧЕЛЛЕНДЖУ. Наприклад, якщо ЧЕЛЛЕНДЖ розпочинається 1 числа а закінчується 7 числа, то учасники можуть обрати будь який з 7 днів ЧЕЛЛЕНДЖУ для виконання завдань. 

 

3. УМОВИ ВІДЕОЗЙОМКИ

- Учасникам дозволяється робити необмежену кількість спроб виконання завдання ЧЕЛЛЛЕНДЖУ, але при цьому кожна спроба повинна зніматися на відеокамеру окремим дублем, а відсилатися до Оргкомітету лише один варіант з найкращим результатом. 

- Забороняється знімати одним дублем декілька спроб.

- Забороняється робити відеомонтаж. 

 

4. ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ

- Переможці ЧЕЛЛЕНДЖУ оголошуються протягом 1-3 доби після закінчення ЧЕЛЛЕНДЖУ. 

 

5. ПРАВИЛА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

- Переможці ЧЕЛЛЕНДЖУ визначаються суддівською колегією на підставі представлених учасниками відеофайлів з виконанням завдань.

- Якщо у учасника, який досяг найкращого результату, не виявлено порушень при виконанні та відеозйомці завдань, він оголошується переможцем.

- Якщо суддівська колегія виявляє у учасника порушення при виконанні завдання чи відеозйомці, тоді результат цього учасника не зараховується.  

 

6. НАГОРОДЖЕННЯ

- Учасник, який переміг у ЧЕЛЛЕНДЖІ, нагороджується призом.

- Призи надсилаються переможцю поштою.

 

8. ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ

Інші Положення, які стосуються: правил та умов конкретного Челленджу, порядку відеозйомки, подачі результатів, правил визначення переможців та інше, надсилаються безпосередньо учасникам Челленджей на електронну пошту після реєстрації, або оприлюднюються на сайті в розділі конкретного Челленджу.