ДИТЯЧА ЛІГА

ДИСТАНЦІЙНИХ СПОРТИВНИХ ІГР

ОСІННІЙ СЕЗОН

ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ

ЗАГАЛЬНА КОНЦЕПЦІЯ

Осінній сезон ДИТЯЧОЇ ЛІГИ складається з 4 турів. В кожному турі учасники змагаються в окремих ДИСЦИПЛІНАХ і набирають бали відповідно до рівня виконання завдання. За перше місце в окремій ДИСЦИПЛІНІ зараховується 4 бали, за 2-е місце -  3 бали, за 3-е місце – 2 бали, всі інші учасники отримують по 1 балу. Той учасник, який набрав найбільшу кількість балів за всі 4-и тури - стає абсолютним переможцем. Якщо по закінченню всіх 4-х турів декілька учасників набирають однакову кількість балів призначається додатковий тур між цими учасниками.

ВІДЕО-ДЕМОНСТРАЦІЯ ДИСЦИПЛІН

УЧАСНИКИ

Участь беруть діти від 8 до 14 років. Дозволяється брати участь дітям менше 8 років.

 

СТРОКИ ТА ДИСЦИПЛІНИ *

1 тур "ВЛУЧ У ВІДРО" - 19-20 листопада

2 тур "ВИС НА ПЕРЕКЛАДИНІ" - 26-27 листопада

3 тур "ПЕРЕКИДАННЯ М'ЯЧА" - 3-4 грудня

4 тур "СТІЙКА НА ОДНІЙ НОЗІ" - 10-11 грудня

* В мажах строків кожного туру, учасник самостійно обирає конкертний час виконання ДИСЦИПЛІНИ. Наприклад строки 1 туру 19-20 листопада. Учасник може обрати будь-який час для виконання ДИСЦИПЛІНИ в межах цих строків (тобто 2 днів), записати відео і відправити його до Суддівської колегії. 

 

ПРИЗ

Переможець отримає право обрати будь-який ПРИЗ у вигляді будь-якого товару, який він самостійно вибере інтернет-магазині РОЗЕТКА на суму 1000 гр. 

 

УМОВИ УЧАСТІ

1. Участь безкоштовна.

2. Для участі необхідно зареєструватися заповниши ЗАЯВОЧНУ ФОРМУ нижче. Після отримання листа відповіді від Організаторів зі всіма правилами та умовами участі в ДИТЯЧІЙ ЛІЗІ, учасник може приймати участь - знімати відео і відправляти його до Суддівської колегії.

3. ЗАЯВА на участь подається до 17 листопада за спеціальною форомю, яка вказана нижче.

4. До ЗАЯВИ необхідно додати фото учасника.

 

ІНШІ УМОВИ ЧЕЛЛЕНДЖУ 

Інши умови (Правила виконання вправи, Правила відеозйомки, Правила подачі результатів, Правила визначення переможців та ін.) висилаються учасникам на електронну адресу у форматі PDF після отримання ЗАЯВКИ на участь. 

ЗАЯВА НА УЧАСТЬ

На жаль, у зв'язку з великою кількістю заявок, ліміт учасників вичерпаний.

Але попереду зимовий сезон ДИТЯЧОЇ ЛІГИ та велика кількість цікавих спортивних челленджей. Підписуйтесь на нашу групу в Фейсбук та слідкуйте за Анонсами.