СКАКАЛКА ЧЕЛЛЕНДЖ

ПРОСТРИБАЙ НАЙДОВШЕ ВСІХ

ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ

ПРАВИЛА ЧЕЛЛЕНДЖУ

Учаснику необхідно якнайдовше прострибати на скакалці. Учасник який прострибає найдовше всіх учасників – стає переможцем. Якщо декілька учасників досягають однакового результату, переможцем стає той учасник, який зробив завдання раніше за інших (суддівська колегія приймає рішення відповідно до дати та часу, який відображається на відео учасників, які повинні знімати своє відео у спеціальному додатку).  

ВІДЕО-ДЕМОНСТРАЦІЯ ЗАВДАННЯ

СТРОКИ ЧЕЛЛЕНДЖУ 
14-15 січня 

УЧАСНИКИ
Участь беруть діти віком від 7 до 14 років (включно)
Дозволяється брати участь дітям молодше 7 років. 

ПРИЗ
Переможець отримає 500 гр. переказом на картку

УМОВИ УЧАСТІ
1. Участь безкоштовна.
2. Участь у Челленджі можуть приймати тільки ті учасники, які особисто (чи їх батьки) підписані на офіційну групу у Фейсбук. Якщо ви бажаєте взяти участь, але ще не підписані, підписуйтесь за посиланням https://www.facebook.com/Challenge.sportgame 
3. Для участі необхідно зареєструватися заповниши ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ на сайті. Після отримання листа відповіді від Організаторів зі всіма правилами ЧЕЛЛЕНДЖУ, учасник може приймати участь - знімати відео і відправляти його до Суддівської колегії.
4. ЗАЯВА на участь подається до  9 січня за спеціальною формою, яка вказана на сайті нижче.
5. До ЗАЯВИ необхідно додати фото учасника. Без фото заява не приймається!
6. Кількість учасників обмежена. При перевищенні ліміту учасників, реєстрація може припинитися раніше крайньої дати реєстрації.  

ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ДЕТАЛЬНІ ПРАВИЛА
Детальні правила ЧЕЛЛЕНДЖУ зі всіма умовами (як знімати відео, куди і коли відправляти результати і т.п.) надсилаються учасникам на їхню пошту після прийому ЗАЯВИ. 

УВАГА!!!

РЕЄСТРАЦІЮ ЗАКРИТО

ЗАЯВА НА УЧАСТЬ

Увага! Дуже просимо Вас перед заповненням Заяви уважно прочитати пункти, які вказані нижче (особливо зверніть увагу на пункт №3)!

1. Заява подається одним із батьків учасника.

 

2. Заява без фото учасника не приймається!

 

3. Відповідь на Заяву приходить на вашу пошту не одразу. Нам потрібен деякий час опрацювати Заяви. Якщо відповідь на Заяву не надійшла на вашу пошту до 9 січня, це означає, що вона не прийнята у зв'язку з перевищенням ліміту учасників.

Прізвище та ім'я учасника
Вік учасника
Місто та область
ПІБ одного з батьків учасника
Електронна адреса для зв'язку
Чи підписані ви на нашу групу у Фейсбук?
Ваше поле
Как вы нас нашли?
Ваш вопрос?
Сообщение
Фото учасника